Zbierając mnóstwo pozytywnych opinii, nasza placówka stała się najczęściej wybieranym miejscem urodzin wśród przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W ramach dwugodzinnej imprezy dzieci mają do dyspozycji salkę urodzinową, bawialnię, poczęstunek oraz zabawy z animatorem. Dla trochę starszych urwisów, proponujemy urodziny polegające na grze terenowej, gdzie dzieciaki używając swych umiejętności analitycznych i orientacji w terenie, mają za zadanie dotrzeć do bazy docelowej sekretnie wcześniej ustalonej z jubilatem/solenizantem. Jeszcze inną formą urodzin, którą możemy zaproponować, są urodziny uatrakcyjnione o wizytę w kinie Muza w Domu Kultury we Włoszczowie, z którym na bardzo korzystnych warunkach chętnie współpracujemy i z którym wspólnie staramy się by dzień urodzin czy imienin stał się miłym wspomnieniem, które pozostanie na długi czas w pamięci  naszego małego klienta.

 

           Podczas urodzin zapewniamy:

·         zarezerwowaną i przygotowaną salkę urodzinową

·         salę zabaw do dyspozycji

·         naczynia jednorazowe

·         pełen poczęstunek dla małych gości (w standardowym zestawie urodzinowym serwowane są: soczki dla dzieci, ciastka, chrupki, owoce, żelki, cukierki, batoniki, szampan bezalkoholowy; istnieje również możliwość zmodyfikowania menu urodzinowego, np. o pizzę, lody itp. )

·         animatora, który poprowadzi całą imprezę, zapewni dzieciom niezapomnianą zabawę oraz wspólnie z gośćmi przygotuje upominek dla jubilata/solenizanta

 

Cennik

320zł – do 10 osób

10zł – za każdą dodatkową osobę

*przygotowujemy również indywidualne oferty dla większych grup

 

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

Z nami dzieci się nie nudzą !!!

Rezerwacja telefoniczna lub osobista.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr. 606 135 987