Klub Urwisa & L.A. Language Academy powstał z inicjatywy doświadczonych pedagogów, wychowawców, lektorów oraz animatorów kultury. Nasza placówka funkcjonująca początkowo jako Klub Urwisa - centrum zabaw oraz punkt opieki nad dzieckiem, z czasem zmodyfikowała zakres swych usług i obecnie zajmuje się zarówno działalnością rozrywkową jak i edukacyjną skierowaną zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Aktualnie działamy pod nazwą Klub Urwisa & L.A. Language Academy.

 

W roku szkolnym zajmujemy się głównie kształceniem osób dorosłych i dzieci w zakresie języków obcych.W okresie wakacji nasza placówka staje się przede wszystkim miejscem oddechu od nadmiaru gorącego słońca, gdzie dzieciaki w wieku 1,5 – 10 lat wraz z rodzicami lub samodzielnie czynnie uczestniczą w organizowanych przez nas zajęciach artystycznych, sportowych i językowych oraz korzystają z atrakcji na miejscu tj. labiryntu z przeszkodami, zjeżdżalni, basenu z kulkami i innych ciekawych zabawek umilających pobyt w naszej placówce. Uczestnicząc w naszych zajęciach ruchowo-intelektualnych dzieci poznają swych rówieśników ucząc się jednocześnie komunikacji między sobą.

 

 

Zbierając mnóstwo pozytywnych opinii, nasza placówka stała się najczęściej wybieranym miejscem urodzin wśród przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W ramach dwugodzinnej imprezy dzieci mają do dyspozycji salkę urodzinową, bawialnię, poczęstunek oraz zabawy z animatorem. Dla trochę starszych urwisów, proponujemy urodziny polegające na grze terenowej, gdzie dzieciaki używając swych umiejętności analitycznych i orientacji w terenie, mają za zadanie dotrzeć do bazy docelowej sekretnie wcześniej ustalonej z jubilatem/solenizantem. Jeszcze inną formą urodzin, którą możemy zaproponować, są urodziny uatrakcyjnione o wizytę w kinie Muza w Domu Kultury we Włoszczowie, z którym na bardzo korzystnych warunkach chętnie współpracujemy i z którym wspólnie staramy się by dzień urodzin czy imienin stał się miłym wspomnieniem, które pozostanie na długi czas w pamięci naszego małego klienta.

 

Do odwiedzin naszej placówki zachęcamy również grupy przedszkolne oraz szkole, dla których to przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe. Jest to idealny sposób na spędzenie Dnia Dziecka, Mikołajek, Balu Karnawałowego, zakończenia roku szkolnego czy po prostu jako forma urozmaicenia czasu w szkole czy przedszkolu. Opiekunom grup w trakcie zabawy proponujemy chwilkę odpoczynku od natłoku obowiązków i zapraszamy do kącika kawowego na aromatyczną kawę lub wykwintną herbatę i coś słodkiego. Istnieje również możliwość zamówienia drobnego poczęstunku dla swych podopiecznych.

Przyjdź i przekonaj się sam :) Serdecznie zapraszamy!!!